29.5 C
New York kenti

Çilek Kokusu 12. Bölüm ᴴᴰ

Published:

Çilek Kokusu 12. Bölüm ᴴᴰ
Çilek Kokusu 13. Bölümü İzlemek İçin; https://youtu.be/_tx1-IYsvfE

Çilek Kokusu, birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara ve motivasyonlara sahip olan Aslı ve Burak’ın sürpriz bir şekilde karşılaşmalarıyla başlıyor. Aslı, çalıştığı pastaneden Burak yüzünden kovulur. Bu arada en yakın arkadaşı olan Gonca, Bodrum’a çalışmaya gitmek üzeredir ve Aslı’yı de gelmesi için ikna eder. Aslı da hem tatil yapmak hem de para kazanmak için Bodrum’daki işi kaçırmak istemez. Annesi kızının Bodrum’a gitmesine pek sıcak bakmasa da Aslı’nın ısrarlarına dayanamaz ve izin verir.

Aynı zamanlarda Burak’ın sorumsuz davranışlarından sabrı taşan babası, Burak’ı çalışması için, yeni aldıkları otele gönderir.

Hikayemiz, kibirli, ukala, serseri Burak’ın, güleryüzlü, sıcak, samimi Aslı’nın Bodrum’a giderken aynı uçağa binmeleri ve tatlı aksiliklerle yan yana oturmalarıyla başlıyor. Birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren çatışmaya ve didişmeye başlayan çift bir daha birbirlerini hiç görmeyeceklerini düşünerek uçaktan inerler ama kader onları bir araya getirmek için ağlarını çoktan örmeye başlamıştır.

Yapım: Gold Film
Yapımcı: Faruk Turgut
Senaryo: Aslı Zengin
Oyuncular: Demet Özdemir, Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mine Tugay, Mahir Günşıray

Çilek Kokusu’na Abone Olmak için 👉 https://www.youtube.com/channel/UC3uB257qcHNt-Ri-iPx7uVA?sub_confirmation=1

Çilek Kokusu Facebook Hesabı İçin 👉 https://www.facebook.com/CilekKokusuFBstartv/

#ÇilekKokusu #YusufÇim #DemetÖzdemir

Related articles

Recent articles

spot_img