İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği’nin geleneksel olarak her yıl düzenlediği Balık Günü etkinliğinin 132. si 3 Aralık 2016 Cumartesi günü İTÜ Denizcilik Fakültesi’nin Tuzla yerleşkesinde gerçekleştirildi. Etkinliğe UDH Bakanı Ahmet Arslan ve Müsteşar Kaptan Suat Hayri Aka da katıldı.
Balık Günü 2016-İTÜ Rektörü Mehmet Karaca’nın Konuşması
Balık Günü 2016-İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca’nın Konuşması
![Balık Günü 2016-İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca’nın Konuşması](https://www.deniztv.com/wp-content/uploads/2016/12/mqdefault-12.jpg)
Published: